^Nahoru
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonNacházíte se na stránkách, kde potkáte ručně vyrobené šperky a nabídku "ručně vyrobeného" účesu :-) Vítá Vás Jiřina alias Rabbitek

+420 606-072-042
info@urabbita.cz

Šperky

   Pokud  se rády zdobíte originálním šperkem, nebo hledáte jedinečný dárek pro své blízké, máte možnost seznámit se s mou šperkovou tvorbou.

   Aktuálně pracuji nejvíc s polymerovou hmotou, o které se více dozvíte v záložce "O Fimu". Nově také začínám tvořit ze skla a mou učednickou cestu můžete sledovat v záložce "O skle".

   Šperky, které najdete ve složce „Pro Vás“ jsou aktuálně volné k prodeji a ceny jsou uvedeny v textu. Další složky jsou pouze pro Vaši inspiraci. Pokud Vás některý ze šperků  zaujme a nebude již k mání, napište mi. Mohu Vám vytvořit podobný – tvarově, barevně – ale nikdy ne stejný, protože každý kousek je jedinečný a to je dobře, že? J

   Napište, nebo zavolejte a na předání se domluvíme (zaslání poštou možné). Šperky jsou k dispozici u mne v kadeřnictví, zde si je můžete vyzkoušet a zakoupit na místě. Adresu kadeřnictví najdete v záložce „Kadeřnické služby“.

 

U Rabbita